ГОТИ. (Nebratan-Gothy(gorb_vampira).mpg)

Мій подарунок Дітям Ночі. – Готам.
Містична балада так і називається “Готи ( Горб вампіра..)”.
Це її відеоваріант:

Опубліковано у ВЛАСНІ ВІДЕО, ГОТИКА | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to ГОТИ. (Nebratan-Gothy(gorb_vampira).mpg)

 1. Махновець коментує:

  Друже, “гот” – це не обов’язково сатаніст. Дуже часто це людина з відмінним від юдохристиянського баченням світу та світобудови. Так звана готика здебільшого базується на характерних для українського народу містичних баченнях та образах, але істотно спотворених юдохристиянством. Для порівняння “Кому вниз” також вважається готикою, окремі баллади Шевченка також можуть бути віднесені до цього напрямку, наприклад, “Причинна”. На жаль слово “гот” в сучасному вживанні стало певним негативним ярликом, і мені прикро, що ви потрапили під вплив саме такого бачення світу готів. Це щось приблизно як у націоналізмі бачити нацизм, або у соціалізмі виключно комунізм сталініського штибу.
  До речі, є такий поетичний форум “Севама”, вашої поезії я там не бачив, тому, гадаю, вам буде цікаво долучитися до цієї специфічної аудиторії. А це моя сторінка на Севамі http://sevama.uaforums.net/–vf194.html.

  • nebratan коментує:

   Ви не зовсім вірно зрозуміли цю поезію. В ній я не зазаначав, що готи сатаністи. Цепросто молодіжна субкультура. Але , якщо спростити трактування , то можна й так зрозуміти: цвинтар не місце для веселих прогулянок.
   -Тому є декілька причин. Маю прозовий твір на цю тему. – Невеличке оповідання, яке так і називається “Готика”. В плані ще кілька мініатюр-жахів прозою, але просто не встигаю написати.В тому числі ще одне оповідання (з реального життя) про жахи на цвинтарі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s